25 (2x-4y+7) - 6 (5x-11y+3) - 2 (10x-17y-4)

+1
Ответы (2)
  1. 30 апреля, 14:37
    0
    50 х-100 у+175-30 х-66 у-18-20 х+34 у+8

    0+0+165=165
  2. 30 апреля, 15:10
    0
    50 х - 100y+175 - 30x+66y - 18 - 20x+34y+8 =

    = 50x - 30x - 20x - 100y+66y+34y+175 - 18+8 = 165