13.7 - (0.53-0.043*7.7-0.19) =

+3
Ответы (1)
  1. 26 июня, 07:18
    0
    13,7 - (0,53-0,043*7,7-0,19) = 13,6911

    1) 0,043*7,7=0,3311

    2) 0,53-0,3311=0,1989

    3) 0,1989-0,19=0,0089

    4) 13,7-0,0089=13,6911