За якого значення вектори а (2; - 4) та b (m; 2m-1.5) будуть перпендикулярними.

+5
Ответы (1)
  1. 31 мая, 06:16
    0
    Векторы перпендикулярны, если их скалярное произведение равно 0.

    2*m - 4 * (2m-1,5) = 0

    2m - 8m + 6 = 0

    -6m + 6 = 0

    m = 1