Пример 7 * (2,5) - (-4 (-0,6) + (-6) * (-1,2)

+3
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 13:11
    0
    1) 7*2,5=17,5

    2) - 4 * (-0,6) = 2,4

    3) - 6 * (-1,2) = 7,2

    4) 2,4+7,2=9,6

    5) 17,5-9,6=7.9