А) 1/3+1/5+1/2=. б) 3/5+1/6+1/2 =

+4
Ответы (1)
  1. 5 мая, 10:33
    0
    А) 1/3+1/5+1/2=10/30+6/30+15/30=

    31/30=1 1/30

    б) 3/5+1/6+1/2=18/30+5/30+15/30=

    38/30=1 4/15