1) 7 4/9 + 8 1/3+9 5/12

2) 4 7/20+5 11/30+7/15

3) 3 3/4+4 11/15+5 5/12

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 07:27
    0
    1) 21 3/4

    2)

    3) = 3 45/60+4 44/60 + 5 25/60=12 114/60=13 54/60=13 27/30