14/15 * 10/49=?

7/9*2/5=?

+1
Ответы (1)
  1. 3 июня, 03:45
    0
    14/15*10/49 = 2/15*10/7 = 2/3*2/7 = 4/21

    7/9*2/5 = 14/45