1^2 + 5^3 - 2 - 10 = ?

+1
Ответы (2)
  1. 24 июня, 06:24
    0
    2+3,125-2-10 = 5,125 - (-8) = 13,125
  2. 24 июня, 07:47
    0
    114 ...