1 дм в кубе = ... см в кубе = ... мм в кубе

+3
Ответы (2)
  1. 6 ноября, 20:16
    0
    1 дм в кубе = 1000; в кубе=1000000
  2. 6 ноября, 21:21
    0
    1 дм в кубе = 1000 (10*3) см в кубе = 1000000 (10*6) мм в кубе