1 дм в кубе = ... см в кубе = ... мм в кубе

+5
Ответы (2)
  1. 12 февраля, 15:45
    0
    1 дм в кубе = 1000 (10*3) см в кубе = 1000000 (10*6) мм в кубе
  2. 12 февраля, 16:37
    0
    1 дм в кубе = 1000; в кубе=1000000