Побудуйте кут, що становить: а) 2/9 розгорнутого кута; б) 11/18 прямого кута; в) 7/5 прямого кута.

+2
Ответы (1)
  1. 28 марта, 20:46
    0
    1) развернутый угол 180°

    180°:9*2=20°*2=40° это 2/9

    2) прямой угол 90°

    90°:18*11=5°*11=55° это 11/18

    3) 90°:5*7=18°*7=126° это 7/5