5000-4000:50+40:20-508

+1
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 01:22
    0
    1) 4000:50=80

    2) 40:20=2

    3) 5000-80=4920

    4) 4920+2=4922

    5) 4922-508=4414