60:4+81:3

76:2-91:13

720:10+640:8

+2
Ответы (2)
  1. 11 апреля, 13:53
    0
    1) = 42

    2) = 31

    4) = 152

    ...
  2. 11 апреля, 15:56
    0
    60:4+81:3=15+17=32

    76:2-91:13=38-7=31

    720:10+640:8=72+80=152