Довжина прямокутника 18 см, а ширина - на 10 см менша. Обчисли площу

+3
Ответы (2)
  1. 27 мая, 07:03
    0
    18-10=8 (см) ширина

    S=18•8=144 (см)

    Ответ:S=144 см.
  2. 27 мая, 07:52
    0
    ichekov Магистр 15:3=90:х

    х=90:5

    х=18

    ответ: 18 кг сушеных грибо