A-86=321+319 696-x=114=126

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 08:09
    0
    А - 86=321+319

    а-86=640

    а=640+86

    а=726

    696-х=114+126

    696-х=240

    х=696-240

    х=456