1) - 16,8/2,4

2) 53,4/-6

3) - 15,2/9,5

4) - 4,88/6,1

Помогите

+4
Ответы (1)
  1. 21 марта, 16:03
    0
    1) - 16.8:2.4=-7

    2) 53,4:-6=-8.9

    3) - 15,2:9,5=-1.6

    4) - 4,88:6,1=-0.8