Х - 26 7/21 + 100 5/28

+2
Ответы (1)
  1. 5 августа, 08:33
    0
    х-26_7/21=100 5/28

    х=100_5/28+26_7/21=126 (5*3+7*4) / 84

    х=126_43/84