Сравни 11-5*6+2 11-8*10-5 8+4*12-8 13-8*11-9 11-7*5+2 11-9*8-6

+4
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 14:09
    0
    11-5 <6+2 = 6 <8 11-8 <>4 13-8>11-9 = 5>2 11-7 <5+2 = 4 <7 11-9=8-6 2=2