Як обчислить зручним способом 248+317+112

+3
Ответы (2)
  1. 1 марта, 02:14
    0
    (248+112) + 317=360+317=677
  2. 1 марта, 04:50
    0
    248+317+112 = (248+112) + 317=360+317=677