6*9-48:8 * (13-4) =

(7*7) : (5*5+6*4) - (9-9) * 3

+4
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 19:04
    0
    6*9-48:8 * (13-4) = 0

    1) 13-4=9

    2) 6*9=54

    3) 48:8=6

    4) 6*9=54

    5) 54-54=0

    (7*7) : (5*5+6*4) - (9-9) * 3=1

    1) 7*7=49

    2) 5*5=25

    3) 6*4=24

    4) 25+24=49

    5) 9-9=0

    6) 0*3=0

    7) 49:49=1

    8) 1-0=1
  2. 5 ноября, 19:31
    0
    6·9-48:8· (13-4) = (54-6) ·9=48·9=432

    (7·7) : (5·5+6·4) - (9-9) ·3=49:49-0=1