Допоможить!

У цуценят и гусенят разом 44 лапы й 17 голив. Скилькы цуценят и скилькы гусенят?

+3
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 20:11
    0
    17*2=34 лапи по 2 на голову

    44-34=10 лап на цуценят

    10:2=5 цуценят

    17-5=12 гусят