У череди 800 голив рогатой худоби. из них 1/10 кози, 1/5 корови, а решта вивци. скильки овець у череди

+2
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 23:35
    0
    1) кол-во коз = 800/10*1 = 800/10 = 80 шт./

    2) кол-во коров = 800/5*1=800/5=160 шт

    3) кол-во овец = 800-160-80 = 560 шт.

    ответ 560 овец