1) 3 4/7 * 8 2/5+6/17 = 2) (2,6*4,4:0,2-3,408) : (12 2/5) =

+2
Ответы (1)
  1. 23 мая, 05:40
    -1
    3 4/7*8 2/5=30+6/17=30 6/17

    (2,6*4,4=7:0,2=35-3,408=31,592) : (12 2/5) = 2 849/1550