31/5 + 22/5 - х = 31/10 - 11/5

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 00:49
    0
    31/5 + 22/5 - х = 31/10 - 11/5

    62/10+44/10-х=31/10-22/10

    106/10-х=9/10

    х=106/10 - 9/10

    х=97/10 = 9 7/10 = 9,7