1) 5,32+0,768+2,001; 2) 13,75+8,2+0,113; 3) 8,24+0,98; 4) 01+0,81+0,881; 5) 8,92+13,1+4,0092.

+5
Ответы (1)
  1. 30 июня, 06:44
    0
    1) 5,32+0,768+2,001=8,098

    1) 5,32+0,768=6,088

    2) 6,088+2,001=8,089

    2) 13,75+8,2+0,113=22,063

    1) 13,75+8,2=21,95

    2) 21,95+0,113=22,063

    3) 8,24+0,98=9,22

    4) 0,1+0,81+0,881=1,791

    1) 0,1+0,81=0,91

    2) 0,91+0,881=1,791

    5) 8,92+13,1+4,0092=26,0292

    1) 8,92+13,1=22,02

    2) 22,02+4,0092=26,0292