Х: 74 + 5248 * 27 = 436125 : 3

+1
Ответы (1)
  1. 11 мая, 23:43
    0
    Х: 74+5248 х27=436125:3

    Х: 74+141696=145375

    Х: 74=145375-141696

    Х: 74=3679

    Х=3679 х74

    Х=272246