1/10+7/20-2/40 = 17/20-3/10-11/60 = 3/20+7/10-3/40 = 9/40+3/4-19 =

+3
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 23:25
    0
    1/10+7/20-2/40 = 17/20-3/10-11/60 = 3/20+7/10-3/40 = 9/40+3/4-19 = - 721/40