9,37+101 * (30,7-0,6447:0,21) - 2008,5

+2
Ответы (1)
  1. 29 сентября, 04:32
    0
    1) 0,6447:0,21=3,07

    2) 30,7-3,07=27,63

    3) 101*27,63=2790,63

    4) 9,37+2790,63=2800

    5) 2800-2008,5=791,5