0,1:0,002-0,5 * (7,91:0,565-11,1:1,48) =

+1
Ответы (1)
  1. 12 июля, 17:54
    0
    1) 7,91:0,565=14

    2) 11,1:1,48=7,5

    3) 14-7,5=6,5

    4) 0,1:0,002=50

    5) 0,5*6,5=3,25

    6) 50-3,25=46,75