38 * 17 - 4832 : 16 =

3596 - 3596 : (2314-2256) =

+1
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 21:33
    0
    1) 38*17=646

    2) 4832:16=302

    3) 646-302=344

    1) 2314-2256=58

    2) 3596:58=62

    3) 3596-62=3534