1/5-1/6 = 3/4-1/3 = 7/9-2/11 3/4-4/9 = 7/5-6/12 = 11/12-11/18 =

+3
Ответы (1)
  1. 10 июля, 13:18
    0
    1/5-1/6 = = 6/30-5/30=1/30

    3/4-1/3 = 9/12-4/12=5/12

    7/9-2/11=77/99-18/99=59/99

    3/4-4/9 = 27/36-16/36=11/36

    7/5-6/12=84/60-30/60=54/60=9/10

    11/12-11/18=33/36-22/36=11/36