Решить: |5*1,1-27|

|11*5-7,4|

|-1,3*5+4,3|

+5
Ответы (1)
  1. 27 июля, 18:25
    0
    5*11=55-27=28

    11*5=55-7,4=47,6

    -1,3*5+4,3=6,5+4,3=10,8