Туюнтманы жонокойлоткуло 37+m+56 n-54-37 49-24-k 35-t-18? жардам бергилечи

+1
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 15:59
    0
    37+m+56=93+m

    n-54-37=n-91

    49-24-k = 25-k

    35-t-18=17-t