3/11 * (1,21-4,4x) - 7/9 * (8,1x-3,6)

+1
Ответы (1)
  1. 18 января, 00:07
    0
    3/11 * (121/100-22/5x) - 7/9 * (81/10x-18/5) = 0.33-1.2x-6.3x+2.8=2.47-7.5 х