Винести числовий множник за дужки

1.6a (x - 2) + 8b (x-2) + 4c (2 - x)

+1
Ответы (1)
  1. 18 октября, 14:26
    0
    6a (x - 2) + 8b (x - 2) + 4c (2 - x) = 6a (x - 2) + 8b (x - 2) - 4c (x - 2) = (x - 2) (6a + 8b - 4c) = 2 (3a + 4b - 2c) (x - 2)