1526-7-74976:9372•857:8+339

+5
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 21:43
    0
    1) 74976:9372=8

    2) 8*857=6856

    3) 6856:8=857

    4) 1526-7=1519

    5) 1519-857=662

    6) 662+339=1001