63*7+320:80*56-28:4*50

+5
Ответы (1)
  1. 26 мая, 23:15
    0
    1) 63*7 = 441

    2) 320:80=4

    3) 4*56=224

    4) 28:4=7

    5) 7*50=350

    6) 441+224=665

    7) 665-350=315