1) - 7-20=7 - * 2) - 9-*=*-8

3) * - 30=29 - * 4) * - 51=*-49

+4
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 09:22
    0
    1) - 7-20=7-34

    2) - 9-1=-2-8

    3) 1-30=29-58

    4) - 1-51=-3-49