293+635 * (78-78) + 5*358-6

+5
Ответы (2)
  1. 3 июня, 17:52
    0
    293+635 * (78-78) + 5*358-6=293+635*0+1790-6=293+1784=2077
  2. 3 июня, 18:59
    0
    293+635 * (78-78) + 5*358-6=293+0+1790-6=2083-6=2077