7 1/2*2 4/15

5 1/6*3 1/7

3 3/7*2 1/3

7 1/3*2 2/11

+1
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 01:53
    0
    1) 15*34/15=510/15=34

    2) 31/6*22/7=341/21=16 5/12

    3) 24/7*7/3=8

    4) 22/3*24/11=16