129000+800000-2000 503000 - (360000-200000) (600000-450000) + 80000

+2
Ответы (1)
  1. 1 октября, 01:07
    0
    129000+800000-2000 = 927000

    503000 - (360000-200000) = 503000 - 160000 = 343000

    (600000-450000) + 80000 = 230000