Частка невидомого числа й висимнадцяти доривнюе ризницю чисел 232 та 200

+4
Ответы (2)
  1. 10 марта, 01:13
    0
    Неизвестное число - 576

    576:18=232-200
  2. 10 марта, 01:44
    0
    X/18=232-200

    x/18=32

    x=576