28/4*2/5-1/34 1/08:1/5+6/3:0/28 =

+5
Ответы (1)
  1. 11 декабря, 06:22
    0
    1. 28,4 + 2,5 = 71

    2. 1,34 / 1,08 = 1,24

    3. 1,24 / 1,5 = 0,82

    4. 6,3 / 0,28 = 22,5

    5. 71 - 0,82 = 70,18

    6. 70,18 + 22,5 = 92,68