5|6-25|49: (3-1 13/14) + 1/2

+3
Ответы (1)
  1. 2 февраля, 03:51
    0
    1) 3-1 / 13/14=1 1/14

    2) 25/49 : 1 1/14=10/21

    3) 5/6 - 10/21=15/42=5/14

    4) 5/14+1/2=12/14=6/7