907•203 + (10 000-8970) •460-68 947 =

+3
Ответы (1)
  1. 25 августа, 21:31
    0
    907*203 + (10000-8970) * 460-68947=588974

    1) 907*203=184121

    2) 10000-8970=1030

    3) 1030*460=473800

    4) 473800-68947=404853

    5) 184121+404853=588974