X-4,7=5,08 чему равен x

+5
Ответы (2)
  1. 24 июля, 11:41
    0
    Х - 4,7 = 5,08

    х = 5,08 + 4,7

    х = 9,78.
  2. 24 июля, 11:43
    0
    X = 5.08 + 4.7

    x = 9.78