1) 7/15-2/5

2) 11/21-3/14

3) 6/7-9/14

4) 9/20-5/12

5) 5/9-3/8

6) 7/9-5/12

7) 7/18-1/45

8) 11/42-5/28

+4
Ответы (1)
  1. 23 марта, 07:36
    0
    1) 7/15 - 2/5 = 7/15 - 6/15 = 1/15

    2) 11/21 - 3/14 = 22/42 - 9/42 = 13/42

    3) 6/7 - 9/14 = 12/14 - 9/14 = 3/14

    4) 9/20 - 5/12 = 27/60 - 25/60 = 2/60 = 1/30

    5) 5/9 - 3/8 = 40/72 - 27/72 = 13/72

    6) 7/9 - 5/12 = 28/36 - 15/36 = 13/36

    7) 7/18 - 1/45 = 35/90 - 2/90 = 33/90 = 11/30

    8) 11/42 - 5/28 = 22/84 - 15/84 = 7/84 = 1/12