60 м в квадрате минус 6 дм в квадрате 1 км в квадрате минус 50 м в квадрате 7 дм в кубе минус 3 см в кубе 1 см в кубе минус 6 мм в кубе

+4
Ответы (1)
  1. 27 октября, 00:31
    0
    600 дм2-6 дм=594 дм2=59,4 м2

    1000 м2-50 м2=950 м2=0,95 км2

    70 см3-3 см3=67 см3=6,7 дм3

    10 мм3-6 мм3=4 мм3=0,4 мм3