запиши пять чисел. перше число 16. а кожне наступне меньше у 2 рази

+2
Ответы (2)
  1. 25 июня, 02:24
    0
    14, 12, 10, 8, 6 я думаю так хотя не уверенна
  2. 25 июня, 03:12
    0
    16 (1)

    16:2=8 (2)

    8:2=4 (3)

    4:2=2 (4)

    2:2=1 (5)