З дитячого конструктора побудували модель стадиону у формы прямокутника, довжина якого 24 см. а ширина 12 см. 3/8 площы футбольного поля побудовано з деталей былого кольору, а решта поля з деталей зеленого кольору. Яка площа футбольного поля зеленого кольору

+4
Ответы (1)
  1. 5 октября, 00:22
    0
    24*12=288 (см2)

    288/8*3=108 (см2)

    288-108=180 (см2)

    Вроде так!