У васи было 2 яблока он 1 одно вити сколько у него яблок осталось

+2
Ответы (2)
  1. 26 июля, 04:34
    0
    1) 2-1=1 (я.) У нього залишилося 1 яблуко
  2. 26 июля, 06:50
    0
    ну вот ответ:

    2-1=1 (яблоко) - осталось